محصولات بالابر کندوکاوماشین

محصولات بالابر شرکت کندوکاوماشین

شرکت کندوکاو ماشین در سال جهش تولید در راستای تحقق اهداف و چشم انداز های خود اقدام به تولید بالابر های خاص و سفارشی حسب نیاز مشتریان گرامی نموده است. این شرکت توسط تیم تخصصی خود در طراحی، مکانیک، برق و هیدرولیک و با بکارگیری به روزترین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری قادر به تولید انواع بالابر در ابعاد و تناژ و طرح های خاص می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
شرکت کندوکاوماشین از این پس علاوه بر ارائه کاملترین مجموعه بالابر از بهترین برندهای تولید کننده بالابر در جهان مانند شرکت هالوت فرانسه ، اُمه لیفت دانمارک و برین ایتالیا در جهت دستیابی مشتریان محترم به انواع بالابر خاص نظیر بالابر ثابت و بالابر کششی تخصصی شروع به تولید این دسته از بالابرها نموده است. سالهاست که به شرکت‌ها ، کارخانجات ، ادارات و سایر ارگانهای خصوصی و دولتی در تهران و سایر شهرستان‌ها کمک کرده‌ایم تا بهترین بالابر را برای کارها و پروژه‌هایشان خریداری نمایند. قبل از خرید بالابر از مشاوره و بعد از خرید از خدمات پس از فروش کارشناسان ما برخوردار خواهید بود. بنابراین اگر قصد خرید بالابر نفربر را دارید کندوکاوماشین بهترین گزینه برای شما خواهد بود. بالابر مورد نظر خود را از میان انواع متنوع بالابر ثابت و بالابرهای متحرک کندوکاوماشین انتخاب کنید.

اجاره بالابر

شرکت کندوکاوماشین اقدام به اجاره انواع بالابر نفری نموده است تا در اختیار مشتریان خود قرار دهد. بالابرهای این شرکت به صورت بلند مدت در خدمت مشتریان قرار میگیرد و مشتریان محترم می توانند در ارتفاع های مختلف از 6 متر تا 43 متر برای کار در ارتفاع از بالابرهای اجاره ای این شرکت استفاده نمایند.
همچنین ارائه این سرویس درکلیه شهرهای ایران امکان پذیر می باشد.
قیمت اجاره بالابر بر اساس مدت زمان مورد نیاز، شرایط محیطی و نوع کاربری و دستگاه متفاوت می باشد. در صورتی که نیاز به اجاره بالابر دارید با ما تماس بگیرید.

آدرس: تهران کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج خیابان 21 شماره 2 - تلفن : 44525222

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت کندوکاوماشین می باشد.