محصولات بالابر کندوکاوماشین

فروش و خدمات پس از فروش بالابر

تلفن : 44525222 021

محصولات بالابر شرکت کندوکاوماشین

بالابر در طیف گسترده ای از صنایع ، سایت ها کاری و مجتمع های تولیدی مورد استفاده میگردد. بالابر دستگاهی با دکل و پلتفرم های متغیر و قابل گسترش می باشد که اجازه دسترسی به ناحیه ای کاری در ارتفاع مانند سقف ، بام ، پنجره و تجهیزات تهویه مطبوع را می دهند. قیمت بالابر با توجه به نوع ، ویژگی و مدلهای مختلف بالابر صنعتی بسیار متنوع می باشد. برای خرید بالابر باید با ویژگیها و نوع کار بالابر آشنا باشید. هر نوع بالابر مکانیزم و ویژگی متفاوتی دارد که بازار خرید بالابر را بسیار متنوع ساخته است.
سالهاست که به شرکت ها ، کارخانجات ، ادارات و سایر ارگانهای خصوصی و دولتی در تهران و سایر شهرستان ها کمک کرده ایم تا بهترین بالابر را برای کارها و پروژه هایشان خریداری نمایند. قبل از خرید بالابر از مشاوره و بعد از خرید از خدمات پس از فروش کارشناسان ما برخوردار خواهید بود. بنابراین اگر قصد خرید بالابر نفربر را دارید کندوکاوماشین بهترین گزینه برای شما خواهد بود. بالابر مورد نظر خود را از میان انواع متنوع بالابر ثابت و بالابرهای متحرک کندوکاوماشین انتخاب کنید.

تولید بالابر ثابت

شرکت کندوکاوماشین از این پس علاوه بر ارائه کاملترین مجموعه بالابر از بهترین برندهای تولید کننده بالابر در جهان مانند شرکت هالوت فرانسه ، اُمه لیفت دانمارک و برین ایتالیا در جهت دستیابی مشتریان محترم به انواع بالابر خاص نظیر بالابر ثابت و بالابر کششی تخصصی شروع به تولید این دسته از بالابرها نموده است.
شرکت کندوکاو ماشین در سال جهش تولید در راستای تحقق اهداف و چشم انداز های خود اقدام به تولید بالابر های خاص و سفارشی حسب نیاز مشتریان گرامی نموده است. این شرکت توسط تیم تخصصی خود در طراحی، مکانیک، برق و هیدرولیک و با بکارگیری به روزترین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری قادر به تولید انواع بالابر در ابعاد و تناژ و طرح های خاص می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

اجاره بالابر

شرکت کندوکاوماشین اقدام به اجاره انواع بالابر نفری نموده است تا در اختیار مشتریان خود قرار دهد. بالابرهای این شرکت به صورت بلند مدت در خدمت مشتریان قرار میگیرد و مشتریان محترم می توانند در ارتفاع های مختلف از 6 متر تا 43 متر برای کار در ارتفاع از بالابرهای اجاره ای این شرکت استفاده نمایند.
همچنین ارائه این سرویس درکلیه شهرهای ایران امکان پذیر می باشد.
قیمت اجاره بالابر بر اساس مدت زمان مورد نیاز، شرایط محیطی و نوع کاربری و دستگاه متفاوت می باشد. در صورتی که نیاز به اجاره بالابر دارید با ما تماس بگیرید.

کندوکاوماشین رادر شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

تهران ، كيلومتر ١٠ جاده مخصوص كرج ، خيابان ٢١ ، شماره ٢ - تلفن : 44525222

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت کندوکاوماشین می باشد.