کندوکاوماشین

شرکت کندوکاو ماشین در سال جهش تولید در راستای تحقق اهداف و چشم انداز های خود اقدام به تولید بالابر های خاص و سفارشی حسب نیاز مشتریان گرامی نموده است.

این شرکت توسط تیم تخصصی خود در طراحی، مکانیک، برق و هیدرولیک و با بکارگیری بروزترین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری قادر به تولید انواع بالابر در ابعاد و تناژ و طرح های خاص می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. از این پس علاوه بر ارائه کاملترین مجموعه بالابر از بهترین برندهای تولید کننده بالابر در جهان مانند شرکت هالوت فرانسه ، اُمه لیفت دانمارک و برین ایتالیا شرکت کندوکاوماشین در جهت دستیابی مشتریان محترم به انواع بالابر خاص نظیر بالابر ثابت و بالابر کششی تخصصی شروع به تولید این دسته از بالابرها نموده است.

بالابر ثابت و موارد استفاده از آن

همان طور که از نام آن مشخص است بالابر ثابت همچون دیگر انواع بالابرها برای دستیابی افراد و یا جابجایی اجسام و وسائل به محل کار در ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. بالابر می تواند از مکانیزم های مختلف برای بالا رفتن استفاده نماید. کابل ، زنجیر و یا استفاده از جک های هیدرولیکی از موارد متداول برای ساخت بالابر می باشد، نحوه قرار گرفتن جک هیدرولیکی در بالابر ثابت می تواند متغیر باشد.

بالابر ثابت انواع مختلفی دارد که شامل بالابر صنعتی ثابت، بالابر هیدرولیک ثابت، بالابر  ثابت خانگی و بالابر  ثابت فروشگاهی می باشد. این نوع بالابر ها بر روی یک سطح قابل اتکا فیکس شده و به صورت عمودی بالا پایین می شود. این نوع بالابر  معمولا برای مکان های ثابت طراحی و استفاده می شوند.

بالابر ثابت به فضایی جهت نصب بالابر نیاز داشته و در بعضی از مواقع از چاهک برای قرار گرفتن بالابر در حالت جمع شده استفاده می گردد.

بالابر ثابت می تواند برای حمل بار ، بلند کردن خودروهای سبک و سنگین در تعمیرگاه ها ، جابجایی بار یا افراد در فروشگاه ها و انبارهای کارخانجات و صنایع مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی متمایز بالابرهای ثابت شرکت کندوکاوماشین کیفیت و قدرت بالای این نوع از بالابرها بوده که حاصل سالها تجربه این شرکت در کار با بهترین مدل های بالابر در جهان می باشد.

هزینه پایین تعمیر و نگهداری ، کنترل کیفی دقیق ، استفاده آسان ، تجهیزات ایمنی مناسب ، نصب ساده و سریع ، ابعاد مناسب و ایمن ، قابلیت تبدیل به بالابر با ویژگیهای خاص و حرکت یکنواخت آن از دیگر ویژگی هایی است که با استفاده از بالابرهای شرکت کندوکاوماشین در اختیار شما  و در جهت افزایش راندمان کاریتان خواهد بود.

علاوه بر آن بالابرها کمک می کنند تا خطر صدمات یا تلفات ناشی از سقوط از ارتفاع را به حداقل برسانند.

کاربردهای بالابر هیدرولیک ثابت در صنایع مختلف

بالابر های هیدرولیک ثابت برای بکارگیری در ساختمان ها ، مغازه ها ، کارگاه ها و فروشگاه های کوچک و بزرگ تولید می شوند. بطور معمول نیروی بالابری این نوع از بالابرها از یک یا چند جک هیدرولیکی که در زیر پلتفرم دستگاه نصب میشود تأمین می گردد. کاربرد دیگر آن‌ها بیشتر در عملیات رایج در انبار‌ها، سوله‌ ها و حتی صنایع هوایی است. با توجه به گسترش ساخت و ساز و پیشرفت تکنولوژی استفاده از بالابر عمودبر هیدرولیک در صنایع بصورت روزافزون در حال افزایش است.

قیمت بالابر ثابت

یکی از مولفه های اصلی برای خرید بالابر , قیمت تمام شده آن برای خرید و نصب بالابر می باشد. مشخص است که تعیین قیمت بالابر ثابت به مواردی همچون مدل بالابر ، مکانیزم آن ، نحوه کار و حتی محل قرار گرفتن آن بستگی دارد. اما بالابر ثابت دستگاهی نیست که بخواهید به فکر اجاره آن باشید. برخلاف بالابر متحرک که محل کار دستگاه بصورت معمول موقت و متغیر می باشد بالابر ثابت در جایی مورد استفاده قرار می گیرد که همیشه نیاز به جابجایی اجسام یا افراد به محل مورد نظر در ارتفاع می باشد. پارامترهایی مانند ظرفیت، ایمنی، برند، ارتفاع و نوع در محاسبه قیمت تمام شده دستگاه بالابر موثرند.

کارشناسان خبره کندوکاوماشین آماده هستند که شما را در انتخاب نوع و مدل بالابر راهنمایی نمایند و برای اطلاع از قیمت بالابر و ویژگی های دیگر آن می توانید با شماره تلفن های شرکت کندوکاوماشین تماس بگیرید.

نصب بالابر ثابت

جاگذاری و تعیین مشخصات محل نصب بالابر با توجه به ابعاد بالابر و مکان نصب آن از دیگر مواردی است که هنگام نصب بالابر باید مورد توجه و دقت قرار گیرد. کارشناسان شرکت کندوکاماشین شما را بعد از خرید بالابرهای ثابت و تا آخرین مرحله نصب و راه اندازی دستگاه همراهی خواهند نمود. قبل از عقد قرارداد خرید بالابر ثابت و یا دیگر انواع بالابرهای خاص  و پس از بررسی های کارشناسان ، جدول زمان بندی نصب بالابر ثابت و یا تولید بالابر خاص ، هزینه نصب بالابر در تهران و شهرستان ها با توجه به مسافت و مکان نصب آن به استحضار مشتریان گرانقدر خواهد رسید.

سالها سابقه درخشان شرکت کندوکاوماشین و همکاری با بزرگترین شرکت های دولتی و خصوصی ، ادارات و اماکن مذهبی ، ورزشگاه ها و فرودگاه ها ما را در صدر بهترین شرکت های فروش ، تولید و اجاره بالابر در ایران و منطقه قرار داده است. این مهم با اعتماد شما عزیزان و پشتکار و توکل این مجموعه بدست آمده است.

هدف شرکت کندوکاوماشین اعتلاء و آبادی روزافزون ایران عزیزمان در کنار شما بزرگواران می باشد.

ساخت و راه اندازی دیگر انواع بالابر  اعم از بالابر ثابت و متحرک شامل انواع بالابر کششی و بالابر خودبر از جمله بالابر آکاردئونی ، بالابر کارگاهی ، فروش و خدمات پس از فروش مجموعه ای عظیم از بهترین و ایمن ترین بالابر های جهان شامل بالابر تلسکوپی ، بالابر مفصلی ، بالابر ستونی ، بالابر کامیونی و انواع ماشین بالابر از دیگر خدمات این شرکت می باشد.