کندوکاوماشین

شرکت کندوکاو ماشین در سال جهش تولید در راستای تحقق اهداف و چشم انداز های خود اقدام به تولید بالابر های خاص و سفارشی حسب نیاز مشتریان گرامی نموده است.

این شرکت توسط تیم تخصصی خود در طراحی، مکانیک، برق و هیدرولیک و با بکارگیری بروزترین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری قادر به تولید انواع بالابر در ابعاد و تناژ و طرح های خاص می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. از این پس علاوه بر ارائه کاملترین مجموعه بالابر از بهترین برندهای تولید کننده بالابر در جهان مانند شرکت هالوت فرانسه ، اُمه لیفت دانمارک و برین ایتالیا شرکت کندوکاوماشین در جهت دستیابی مشتریان محترم به انواع بالابر خاص نظیر بالابر ثابت و بالابر کششی تخصصی شروع به تولید این دسته از بالابرها نموده است.

بالابر خاص و موارد استفاده از آن

همان طور که از نام آن مشخص است بالابر خاص همچون دیگر انواع بالابرها برای دستیابی افراد و یا جابجایی اجسام و وسائل به محل کار در ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. بالابر می تواند از مکانیزم های مختلف برای بالا رفتن استفاده نماید. ویژگی هایی از جمله نوع بالابر ، مکانیرم بالابر ، محل استفاده از آن و سایر ویژگیهایی که برای انجام کار در ارتفاع نیاز به بالابر ویژه و تخصصی دارد نیاز به تولید این دسته از بالابرها را تعریف می نماید.