بالابر

راهنمای خرید بالابر ثابت

کندوکاوماشین

بالابر ثابت و کاربردهای آن در صنایع

راهنمای خرید بالابر ثابت

شرکت کندوکاوماشین با داشتن بیش از دو دهه تجربه و دانش در زمینه ساخت و طراحی انواع بالابر ثابت به همراه ارائه کاملترین مجموعه بالابر از برندهای معتبر جهانی مانند هالوت فرانسه ، برین ایتالیا و امه لیفت دانمارک توانسته گام بزرگی در جهت خدمت رسانی به صنعت کشور بردارد و در این راستا کارشناسان شرکت آماده ارائه مشاوره رایگان در جهت ساخت و طراحی انواع بالابر مناسب نیاز شما مشتریان عزیز می باشند.

بالابرها از مهم ترین تجهیزاتی هستند که برای دستیابی راحت و ایمن افراد به محل کار در ارتفاع استفاده می شود و می توان آن ها را در اکثر نقاط کشور در مکان هایی مانند کارخانجات ، مساجد، انبارها ، سالن های ورزشی و فروشگاه ها مشاهده کرد. بالابر به دستگاهی گفته می شود که برای جابجایی، حمل و انتقال بار و نفرات در شرایط و زوایای مختلف و همین طور برای هم سطح سازی دو سطح مختلف درخطوط تولید استفاده می شود، بالابرها به دو نوع اصلی بالابر ثابت و بالابر متحرک تقسیم می شود.

بالابر خودکششی

بالابر ثابت

بالابر هایی که پس از نصب و راه اندازی در جای خود ثابت و بی حرکت باشند بالابرهای ثابت نامیده می شوند. بالابرهای ثابت عموما فقط قابلیت جابجایی عمودی دارند، بیشترین استفاده از بالابر ثابت در کارگاه ها و کارخانجات برای استفاده در خطوط تولید، بالابر مغازه ، بالابر انبار ، بالابر فروشگاه و خانه ها برای جابجایی و حمل نفر و بار بین طبقات و همچنین از بین بردن اختلاف سطح مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در مکان هایی که امکان اضافه کردن و نصب آسانسور نمی باشد و هزینه نصب آسانسور زیاد می باشد از بالابر ثابت استفاده می شود.

ویژگی های بالابر ثابت

 • قابلیت استفاده در فروشگاه‌ها ، انبارها ، کارخانجات صنعتی و رستوران ها
 • قابلیت پایین آوردن بالابر درصورت قطع برق
 • ضریب ایمنی بالا
 • نصب سریع و آسان
 • مصرف انرژی کم و نداشتن آلودگی صوتی

نصب بالابر ثابت

جاگذاری و تعیین مشخصات محل نصب بالابر با توجه به ابعاد بالابر و مکان نصب آن از دیگر مواردی است که هنگام نصب بالابر باید مورد توجه و دقت قرار گیرد. کارشناسان شرکت کندوکاماشین شما را بعد از خرید بالابرهای ثابت و تا آخرین مرحله نصب و راه اندازی دستگاه همراهی خواهند نمود. قبل از عقد قرارداد خرید بالابر ثابت و یا دیگر انواع بالابرهای خاص و پس از بررسی های کارشناسان ، جدول زمان بندی نصب بالابر ثابت و یا تولید بالابر خاص ، هزینه نصب بالابر در تهران و شهرستان ها با توجه به مسافت و مکان نصب آن به استحضار مشتریان گرانقدر خواهد رسید.

سازگاري بالابر ثابت با نياز مشتريان

بالابر ثابت را مي توان با مشخصات مكاني و نياز هاي خاص مشتري تولید نمود. بالابر ثابت بر حسب نياز مشتري با اندازه و شكل و ویژگیهای خاص قابل ساخت است.

فروش بالابر ثابت

شرکت کندوکاوماشین در زمینه ساخت و راه اندازی انواع بالابر ثابت فعالیت می کند. این شرکت تلاش دارد که بهترین و با کیفیت ترین بالابرهای ثابت را ساخته و نصب و راه اندازی کند تا همیشه رضایت مشتریان محترم را جلب کنند. در صورتی که نیازمند بالابر ثابت هستید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

قیمت بالابر ثابت و هزینه ساخت بالابر

یکی از سوالات اساسی مشتریان هنگام خرید بالابر ثابت این است که قیمت بالابر چقدر است؟ بالابر ثابت بسته به نوع استفاده آن و کاربرد و ویژگی هایی که دارد می تواند قیمت های مختلفی داشته باشد. قیمت بالابر ثابت را می توانید با تماس با کارشناسان شرکت کندوکاوماشین جویا شوید. همچنین ارائه انواع مشاوره های کاربردی را در جهت کاهش هزینه تولید بالابر در عین کارائی و کیفیت را به شما ارائه خواهیم نمود.

بالابر متحرک

بالابرهای سیار که قابلیت دسترسی عمودی و افقی داشته باشند بالابرهای بوم لیفت (boomlift) نامیده می شود. دسترسی افقی به محل کار در ارتفاع و قابلیت حرکت در ارتفاع از بارزترین خصوصیات این بالابرها است و برای دسترسی به محل کار در ارتفاع نیازی نیست که درست زیر محل کار قرار بگیرد و می تواند با استفاده از مکانیزم بوم لیفت برای دستیابی راحت تر استفاده نماید. بالابرهای بوم لیفت نیز انواع متفاوتی دارند برخی روی کامیون نصب می شوند و برخی خودشان دارای مکانیزم خود حرکتی می باشند که به آنها بالابر خود کششی نیز گفته می شود. بالابرهای هیدرولیکی متحرک از مکانیزم های متفاوتی برای دسترسی به ارتفاع استفاده می کنند. فرق عمده بالابرهای متحرک با جرثقیل در این است که بالابر سیار بیشتر برای حمل نفر و تجهیزات در ظرفیت های زیر یک تن استفاده می شود. از بالابر سیار می توان برای دسترسی به خطوط برق فشار قوی و سیم های تلفن، تیرهای چراغ برق، ساختمان های بلند و کارهای خدماتی مانند آتشنشانی ، تعمیرات هواپیما و غیره استفاده کرد.

بالابر صنعتی

نیروی محرکه بالابر سیار می تواند از نوع باطری الکتریکی ، موتور دیزل و یا هیبریدی (الکتریکی / دیزلی) باشد.

بالابر صنعتی

بالابر متحرک مفصلی جهت دسترسی به ارتفاع 12 الی 41 متر، در صنایعی که تعمیر و نگهداری و مجدد نیاز باشد، قابل استفاده است.

بالابر صنعتی

دسترسی افقی بالابر هیدرولیکی مفصلی از 20 تا 41 متر بوده و قابلیت انتقال و انجام کار در فضاهای محدود را دارا می باشند.

 1. بالابر آکاردئونی : بالابرهای آکاردئونی یا قیچی بصورت مستقیم به بالابر و پایین می روند و با پلتفرم هایی در سایزهای مختلف و ارتفاع متفاوت تولید می شوند.
 2. بالابر مفصلی : بالابر مفصلی یا بوم لیفت نوعی پلتفرم کار در ارتفاع است که می تواند روی شاسی خود به صورت افقی و عمودی حرکت کند. این ویژگی برتری منحصر به فردی است که این بالابر نسبت به انواع دیگر بالابر صنعتی دارا می باشد.
 3.  بالابر تلسکوپی : بالابر تلسکوپی با بوم مستقیم یک گزینه عالی برای استفاده در فضای باز است. این بالابر به شما امکان می دهد به مناطق با دسترسی سخت و مکانهای مرتفع دسترسی پیدا کنید که برای داربست ممکن نیستند.
 4. بالابر ستونی : بالابر عمودبر یا بالابر ستونی برای کار یگ اپراتور به همراه تجهیزات مناسب می باشد و استفاده از آن در فضاهای مسقف رایج تر است.
 5. بالابر ریلی : قیمت بالابر تک ستون ریلی نسبت به سایر بالابرها مقرون به صرفه تر است و برای سطوحی که تحمل وزن زیاد بالابر را ندارند توصیه می شود.
 6. بالابر یدک کش : قابلیت جابجایی و قدرت مانور و دسترسی بالابر یدک کش آن را قادر به انجام کار در هر محیطی را می کند. جابجایی آن در مسیرهای طولانی نیاز به وسیله نقلیه برای یدک کردن دارد.
 7. بالابر عنکبوتی : قابلیت کار بر روی سطوح با شیب زیاد از مزایای استثنائی بالابر عنکبوتی می باشد. قدرت مانور بی نظیر این بالابر را در این فیلم مشاهده نمائید.
 8. بالابر کامیونی : دسترسی عمودی برای کار در ارتفاع و قابلیت جابجایی سریعتر نسبت دیگر انواع بالابرها از ویژگیهای بالابر کامیونی می باشد.
 9. لیفتراک تلسکوپی : تخلیه بارهای سنگین از داخل کانتینر و انتقال آن به ارتفاع از ویژگیهای منحصر به فرد لیفتراک تلسکوپی است.
 10. بالابر کششی : از انواع بالابرهای آکاردئونی کششی است که برای جابجایی باید توسط فرد یا وسیله نقلیه کشیده شوند.

خرید بالابر ثابت

برای خرید با ثابت و سفارش ساخت بالابر باید به نکات مختلفی از جمله ظرفیت مورد نیاز، ارتفاع بالابری، مکانیزم بالابر ثابت ، تعداد ایستگاه ها ، نوع پاوریونیت انتخاب شده و سیستم های حفاظتی توجه کرد. که تمامی این موارد در قیمت نهایی بالابر ثابت تاثیر گذار خواهند بود، برای دریافت استعلام قیمت بالابر ثابت و گرفتن مشاوره رایگان در زمینه ساخت بالابر لطفا با کارشناسان شرکت کندوکاوماشین تماس گرفته بگیرید.

اجاره بالابر

شرکت کندوکاوماشین با اجاره بالابر به مشتریان خود در اجرای پروژه ها آنان را یاری می کند. بالابرهای این شرکت به صورت بلند مدت نیز در خدمت مشتریان قرار میگیرد و مشتریان محترم می توانند در ارتفاع های مختلف از 6 متر تا 43 متر برای کار در ارتفاع از بالابرهای اجاره ای این شرکت استفاده نمایند. همچنین ارائه این سرویس درکلیه شهرهای ایران امکان پذیر می باشد. قیمت اجاره بالابر بر اساس مدت زمان مورد نیاز، شرایط محیطی و نوع کاربری و دستگاه متفاوت می باشد. در صورتی که نیاز به اجاره بالابر دارید با ما تماس بگیرید.