بالابر

راهنمای خرید بالابر ثابت و متحرک

کندوکاوماشین

راهنمای خرید بالابر ثابت

بالابر ثابت و کاربردهای آن در صنایع

شرکت کندوکاوماشین با داشتن بیش از دو دهه تجربه و دانش در زمینه ساخت و طراحی انواع بالابر ثابت به همراه ارائه کاملترین مجموعه بالابر از برندهای معتبر جهانی مانند هالوت فرانسه ، برین ایتالیا و امه لیفت دانمارک توانسته گام بزرگی در جهت خدمت رسانی به صنعت کشور بردارد و در این راستا کارشناسان شرکت آماده ارائه مشاوره رایگان در جهت ساخت و طراحی انواع بالابر مناسب نیاز شما مشتریان عزیز می باشند.

بالابرها از مهم ترین تجهیزاتی هستند که برای دستیابی راحت و ایمن افراد به محل کار در ارتفاع استفاده می شود و می توان آن ها را در اکثر نقاط کشور در مکان هایی مانند کارخانجات ، مساجد، انبارها ، سالن های ورزشی و فروشگاه ها مشاهده کرد. بالابر به دستگاهی گفته می شود که برای جابجایی، حمل و انتقال بار و نفرات در شرایط و زوایای مختلف و همین طور برای هم سطح سازی دو سطح مختلف درخطوط تولید استفاده می شود، بالابرها به دو نوع اصلی بالابر ثابت و بالابر متحرک تقسیم می شود.

بالابر  خودکششی

بالابر ثابت

بالابر هایی که پس از نصب و راه اندازی در جای خود ثابت و بی حرکت باشند بالابرهای ثابت نامیده می شوند. بالابرهای ثابت عموما فقط قابلیت جابجایی عمودی دارند، بیشترین استفاده از بالابر ثابت در کارگاه ها و کارخانجات برای استفاده در خطوط تولید، بالابر مغازه ، بالابر انبار ، بالابر فروشگاه و خانه ها برای جابجایی و حمل نفر و بار بین طبقات و همچنین از بین بردن اختلاف سطح مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در مکان هایی که امکان اضافه کردن و نصب آسانسور نمی باشد و هزینه نصب آسانسور زیاد می باشد از بالابر ثابت استفاده می شود.

ویژگی های بالابر ثابت

  • قابلیت استفاده در فروشگاه‌ها ، انبارها ، کارخانجات صنعتی و رستوران ها
  • قابلیت پایین آوردن بالابر درصورت قطع برق
  • ضریب ایمنی بالا
  • نصب سریع و آسان
  • مصرف انرژی کم و نداشتن آلودگی صوتی

خرید بالابر ثابت

برای خرید با ثابت و سفارش ساخت بالابر باید به نکات مختلفی از جمله ظرفیت مورد نیاز، ارتفاع بالابری، مکانیزم بالابر ثابت ، تعداد ایستگاه ها ، نوع پاوریونیت انتخاب شده و سیستم های حفاظتی توجه کرد. که تمامی این موارد در قیمت نهایی بالابر ثابت تاثیر گذار خواهند بود، برای دریافت استعلام قیمت بالابر ثابت و گرفتن مشاوره رایگان در زمینه ساخت بالابر لطفا با کارشناسان شرکت کندوکاوماشین تماس گرفته بگیرید.

نصب بالابر ثابت

جاگذاری و تعیین مشخصات محل نصب بالابر با توجه به ابعاد بالابر و مکان نصب آن از دیگر مواردی است که هنگام نصب بالابر باید مورد توجه و دقت قرار گیرد. کارشناسان شرکت کندوکاماشین شما را بعد از خرید بالابرهای ثابت و تا آخرین مرحله نصب و راه اندازی دستگاه همراهی خواهند نمود. قبل از عقد قرارداد خرید بالابر ثابت و یا دیگر انواع بالابرهای خاص و پس از بررسی های کارشناسان ، جدول زمان بندی نصب بالابر ثابت و یا تولید بالابر خاص ، هزینه نصب بالابر در تهران و شهرستان ها با توجه به مسافت و مکان نصب آن به استحضار مشتریان گرانقدر خواهد رسید. راهنمای خرید ثابت و متحرک کندوکاوماشین در وب سایت نیز قابل مشاهده می باشد.

سازگاري بالابر ثابت با نياز مشتريان

بالابر ثابت را مي توان با مشخصات مكاني و نياز هاي خاص مشتري تولید نمود. بالابر ثابت بر حسب نياز مشتري با اندازه و شكل و ویژگیهای خاص قابل ساخت است.

بزرگترین بالابر ثابت در ایران

با تکیه بر دانش فنی و تخصصی و با استفاده از سالها تجربه در زمینه تولید و فروش بالابر در ایران کندوکاوماشین ساخت بزرگترین بالابر ثابت که تاکنون در ایران تولید شده به پایان رسانده و بالابر ثابت آماده انتقال و نصب در محل کار می باشد.

بالابر  ثابت

فروش بالابر ثابت

شرکت کندوکاوماشین در زمینه ساخت و راه اندازی انواع بالابر ثابت فعالیت می کند. این شرکت تلاش دارد که بهترین و با کیفیت ترین بالابرهای ثابت را ساخته و نصب و راه اندازی کند تا همیشه رضایت مشتریان محترم را جلب کنند. در صورتی که نیازمند بالابر ثابت هستید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

قیمت بالابر ثابت و هزینه ساخت بالابر

یکی از سوالات اساسی مشتریان هنگام خرید بالابر ثابت این است که قیمت بالابر چقدر است؟ بالابر ثابت بسته به نوع استفاده آن و کاربرد و ویژگی هایی که دارد می تواند قیمت های مختلفی داشته باشد. قیمت بالابر ثابت را می توانید با تماس با کارشناسان شرکت کندوکاوماشین جویا شوید. همچنین ارائه انواع مشاوره های کاربردی را در جهت کاهش هزینه تولید بالابر در عین کارائی و کیفیت را به شما ارائه خواهیم نمود.

راهنمای خرید بالابر متحرک

بالابر متحرک

این نوع بالابرها را بعضاً بالابر سیار، بالابر متحرک، بالابر نفربر و بالابر صنعتی نیز می نامند که برای انتقال افراد و تجهیزات به ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. بالابرهای متحرک شرکت یاشاماشین قابلیت حرکت در ارتفاع را نیز دارا می باشند و کاربر به راحتی می تواند برای دسترسی به محل کار و انجام کارهایی همچون تعمیر و نگهداری در ارتفاع بدون اینکه نیازی به پایین آوردن بالابر باشد استفاده نماید. بالابرهای متحرک نیز خود به دو دسته کلی بالابر متحرک با دسترسی عمودی و بالابر متحرک با دسترسی عمودی و افقی تقسیم‌بندی می شوند. بالابرهای سیار که قابلیت دسترسی عمودی و افقی داشته باشند بالابرهای بوم لیفت (boomlift) نامیده می شود. دسترسی افقی به محل کار در ارتفاع و قابلیت حرکت در ارتفاع از بارزترین خصوصیات این بالابرها است و برای دسترسی به محل کار در ارتفاع نیازی نیست که درست زیر محل کار قرار بگیرد و می تواند با استفاده از مکانیزم بوم لیفت برای دستیابی راحت تر استفاده نماید. بالابرهای بوم لیفت نیز انواع متفاوتی دارند برخی روی کامیون نصب می شوند و برخی خودشان دارای مکانیزم خود حرکتی می باشند که به آنها بالابر خود کششی نیز گفته می شود. بالابرهای هیدرولیکی متحرک از مکانیزم های متفاوتی برای دسترسی به ارتفاع استفاده می کنند. فرق عمده بالابرهای متحرک با جرثقیل در این است که بالابر سیار بیشتر برای حمل نفر و تجهیزات در ظرفیت های زیر یک تن استفاده می شود. از بالابر سیار می توان برای دسترسی به خطوط برق فشار قوی و سیم های تلفن، تیرهای چراغ برق، ساختمان های بلند و کارهای خدماتی مانند آتشنشانی ، تعمیرات هواپیما و غیره استفاده کرد.

بالابر تک ستون ریلی

بالابر تک ستون ریلی از ارتفاع 7 الی 14 متر موجود می باشد. این بالابر از نوع خودبر نبوده و با هل دادن از یک نقطه به نقطه دیگر در محل کار جابجا می شود. بالابر ریلی از جنس آلومینیم ساخته شده و نیروی بالابر برنده آن توسط برق یا باتری تأمین می گردد . بدلیل وزن کم جابجایی آن نسبت به سایر انواع بالابر بسیار راحت تر بوده و برای کار یک نفر بهمراه ابزار کار مناسب می باشد. وزن کم و قابلیت حمل بسیار بالای بالابر آن را برای محیط‌هایی که سطوح کف شکننده دارند مانند جاهایی که دکور استودیوهای فیلم برداری ساخته می شوند و برای کارهایی همچون نصب پروژکتور و یا فیلم برداری از ارتفاع بسیار کاربردی نموده است. بالابر ریلی عمودبر به سرعت آماده کار شده و به راحتی توسط یک ماشین ون و یا وانت جابجا می شوند.

بالابر ستونی خودبر

بالابر ستونی خودبر یا بالابر عمودبر همانطور که از اسم بالابر مشخص است بصورت عمودی به ارتفاع صعود می نماید. این نوع بالابر از نوع خودکششی یا خودبر بوده و بدلیل حجم کم و قدرت مانور بسیار بالابر برای انجام امور انبارداری در فروشگاه‌ها و یا شرکتهای صنعتی و بازرسی و نصب تجهیزات در محل هایی که راه دسترسی به ارتفاع سخت و باریک باشد بسیار مناسب بوده و قابلیت حرکت در ارتفاع بدون اینکه نیازی به پایین آوردن بوم آن باشد را نیز دارا می باشد. بعضی از مدلهای بالابر ستونی دارای یک بازوی افقی می باشند که جیب یا فلای بوم نامیده می شود تا برای رسیدن به محل کار دسترسی افقی هم داشته باشد.

بالابر آکاردئونی خودکششی

بالابر آکاردئونی خودکششی بدلیل دارا بودن سبد یا سکوی کار وسیع بسیار مناسب کارهای مربوط به تعمیر و نگهداری، بازرسی، رنگ آمیزی و یا نصب تجهیزات می باشد. این سبد در بالابرهای شرکت کندوکاوماشین قابلیت گسترش داشته تا هرچه بیشتر به محل کار در ارتفاع نزدیک شده و دسترسی بهتری به افراد جهت انجام کار بدهد. این نوع بالابرها از نوع خودکششی بوده و نیروی بالابرنده آن توسط جکهای هیدرولیکی تأمین می گردد. قابلیت حرکت در ارتفاع بدلیل عدم استفاده از جک‌های جانبی برای تثبیت از دیگر ویژگی‌های این نوع بالابر می باشد. بالابر خودکششی آکاردئونی بدلیل اینکه سطح اتکای بیشتری دارند از امنیت بیشتری در مقابل باد و تکان در ارتفاع را دارا می باشد. نیروی محرکه بالابر آکاردئونی توسط باتری و یا موتور دیزل تامین می گردد که برای محیط‌های داخلی و بسته بالابر آکاردئونی الکتریکی مناسب تر می باشد هرچند که بالابرهای دیزلی شرکت کندوکاوماشین دارای کمترین میزان آلایندگی بوده و دارای استاندارد یورو 4 می باشند.

بالابر مفصلی

بالابر مفصلی یا بوم لیفت در کارخانجات صنعتی، مراکز خرید، فرودگاه‌ها، مراکز مذهبی ، استادیوم‌های ورزشی و … بیشترین کاربرد را دارد و در مکان‌هایی مورد استفاده قرار می گیرد که به دسترسی افقی نیز نیاز باشد. بالابر های مفصلی خودکششی از موتور الکتریکی، دیزلی و یا ترکیبی از هر دو (هیبریدی ) استفاده کرده و می توانند با سرعت پنج کیلومتر بر ساعت در محل کار حرکت کنند. بالابرهای مفصلی می توانند در ارتفاع نیز حرکت کنند و نیازی به جک ندارند بنابراین برای رفتن از یک محل به نقطه دیگر در ارتفاع نیاز با پایین آوردن بوم دستگاه ندارند که همین ویژگی باعث افزایش سرعت عمل این بالابرها در مقایسه با سایر انواع بالابرها می شود. بالابرهای مفصلی شرکت کندوکاوماشین با دسترسی افقی به طول 20 متر و ارتفاع 41 متر قابلیت انتقال و انجام کار در فضاهای محدود را دارند.

اجاره بالابر

شرکت کندوکاوماشین با اجاره بالابر به مشتریان خود در اجرای پروژه ها آنان را یاری می کند. بالابرهای این شرکت به صورت بلند مدت نیز در خدمت مشتریان قرار میگیرد و مشتریان محترم می توانند در ارتفاع های مختلف از 6 متر تا 43 متر برای کار در ارتفاع از بالابرهای اجاره ای این شرکت استفاده نمایند. همچنین ارائه این سرویس درکلیه شهرهای ایران امکان پذیر می باشد. قیمت اجاره بالابر بر اساس مدت زمان مورد نیاز، شرایط محیطی و نوع کاربری و دستگاه متفاوت می باشد. در صورتی که نیاز به اجاره بالابر دارید با ما تماس بگیرید.