بالابر

بالابر آکاردئونی سیار

Compact 10 DX

خرید بالابر آکاردئونی

بالابر آکاردئونی Compact 10 DX

بالابر آکاردئونی یا بالابر قیچی به علت موارد استفاده زیاد در صنایع و انبارها از جمله پرکاربردترین بالابرها می باشد. این نوع بالابرها را بعضاً بالابر سیار، بالابر متحرک، بالابر نفربر و بالابر صنعتی نیز می نامند که برای انتقال افراد و تجهیزات به ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. بالابرهای آکاردئونی شرکت یاشاماشین قابلیت حرکت در ارتفاع را نیز دارا می باشند و کاربر به راحتی می تواند برای دسترسی به محل کار و انجام کارهایی همچون تعمیر و نگهداری در ارتفاع بدون اینکه نیازی به پایین آوردن بالابر باشد استفاده نماید. سازه مستحکم فولادی و پلتفرم گسترده آن قابلیت جابجایی ظرفیت بار بیشتری به بالابر آکاردئونی داده است. سطح اتکای بیشتر بالاتر باعث ایمنی بیشتر بالابر شده و بعلت مکانیزم قیچی مانند آن ارتفاع آن در حالت جمع شده بسیار کم می باشد. ُسبد بزرگ بالابر قیچی قابلیت کار همزمان چند نفر به همراه ابزار و تجهیزات را فراهم می نماید. نیروی محرکه بالابر Compact 10 DX از موتور دیزلی تامین می گردد که قدرت بالایی برای جابجایی در زمین های ناهموار برای بالابر ایجاد می نماید. صعود بالابر توسط جک های هیدرولیکی تامین می گردد. بالابر آکاردئونی گاهاً بالابر نفری یا بالابر نفربر نیز نامیده می شود.

بالابر آکاردئونی دیزل

بالابر آکاردئونی

Compact 10 DX

بازگشت دانلود کاتالوگ
مشخصات بالابر آکاردئونی دیزل
ارتفاع دسترسی بالابر 10.15m
ارتفاع سبد 8.15m
ظرفیت بالابری 565kg
ابعاد سبد در حالت باز 3.7 1.54m x
ارتفاع جمع شده 2.43m
حداقل ارتفاع نگهداری 1.50m
عرض 1.80m
طول 3,17m
سرعت بالا / پایین 35s/46s
سرعت حرکت 5.5km/h
شعاع چرخش به خارج 3.50m
قابلیت عبور از شیب 40%
لاستیک 26x12-16.5
منبع قدرت / تغذیه 18,5kW - 24,8CV
وزن بالابر 3440kg

فروش بالابر سیزر

شرکت کندوکاوماشین تلاش دارد که بهترین و با کیفیت ترین بالابرهای آکاردئونی را ارائه کند تا همیشه رضایت مشتریان محترم را جلب کنند. در صورتی که نیازمند بالابر قیچی هستید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

قیمت بالابر آکاردئونی

یکی از سوالات اساسی مشتریان هنگام خرید بالابر آکاردئونی این است که قیمت بالابر چقدر است؟ بالابر آکاردئونی بسته به نوع استفاده آن و کاربرد و ویژگی هایی که دارد می تواند قیمت های مختلفی داشته باشد. قیمت بالابر آکاردئونی را می توانید با تماس با کارشناسان شرکت کندوکاوماشین جویا شوید.