بالابر

بازار خرید بالابر صنعتی

کندوکاوماشین

فروش بالابر صنعتی و بازار هدف آن

بازار خرید بالابر

بالابر در طیف گسترده ای از صنایع ، سایت ها کاری و مجتمع های تولیدی مورد استفاده میگردد. بالابر دستگاهی با دکل و پلتفرم های متغیر و قابل گسترش می باشد که اجازه دسترسی به ناحیه ای کاری در ارتفاع مانند سقف ، بام ، پنجره و تجهیزات تهویه مطبوع را می دهند. قیمت بالابر با توجه به نوع ، ویژگی و مدلهای مختلف بالابر صنعتی بسیار متنوع می باشد. برای خرید بالابر باید با ویژگیها و نوع کار بالابر آشنا باشید. هر نوع بالابر مکانیزم و ویژگی متفاوتی دارد که بازار خرید بالابر را بسیار متنوع ساخته است.

بالابرها بر اساس مکانیزم و قابلیت حرکت به دو دسته کلی بالابر ثابت و بالابر متحرک دسته بندی می شوند که در ادامه تعریف کلی آنها ارائه شده است:

موارد استفاده از بالابر صنعتی

بالابرهای صنعتی مختص یک صنعت یا شغل خاص نیستند. به عنوان مثال ، شرکت های تولیدی از بالابر صنعتی برای دسترسی به ارتفاع و همچنین بازرسی تجهیزات بزرگ استفاده می کنند. پیمانکاران هنگام تعمیرات از بالابر برای رسیدن به مناطق بلند استفاده می کنند و شرکت های ساختمانی بزرگ بالابرهای صنعتی را به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات خود استفاده می کنند. خدمه اورژانس از بالابر برای رسیدن به ساختمان ها و پیمانکاران نصب تجهیزات تهویه از آنها برای مصارف داخلی و خارجی استفاده می کنند. در حقیقت ، بالابر متحرک دسترسی قابل اطمینان برای طیف وسیعی از صنایع و اهداف را فراهم می کند.

بالابر صنعتی

بالابر صنعتی را بعضاً بالابر سیار ، بالابر نفری و بالابر متحرک نیز می نامند و برای انتقال افراد و تجهیزات به ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. بالابر متحرک از ایمن ترین و مدرنترین انواع بالابر نفری می باشد. اکثر بالابرهای صنعتی قابلیت حرکت در ارتفاع را نیز دارا می باشند و کاربر به راحتی می تواند برای دسترسی به محل کار و انجام کارهایی همچون تعمیر و نگهداری در ارتفاع بدون اینکه نیازی به پایین آوردن بالابر باشد استفاده نماید. بالابرهای متحرک نیز خود به دو دسته کلی بالابر متحرک با دسترسی عمودی و بالابر متحرک با دسترسی عمودی و افقی تقسیم‌بندی می شوند. بالابر در بسیاری از صنایع و کارها مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند بعنوان بازار هدف برای فروش بالابر و یا اجاره بالابر مورد توجه قرار بگیرد. مهم ترین صنایعی که بعنوان بازار هدف برای فروش بالابر شناخته می شود عبارت است از:

فروش بالابر به صنایع هوایی

برای اجرای تمامی نیازهای صنایع هوایی از جمله بالا بردن بار و تجهیزات و تعمیرات و نگهداری هواپیما ، بالابر مناسب در انواع مدلها وجود دارد.

فروش بالابر به کارخانجات صنعتی

بالابر های آکاردئونی ، بالابر های مفصلی ، بالابرهای یدک کش و بالابر کامیونی کاربردهای بسیاری در تعمیر و نگهداری کارخانجات صنعتی دارند.

فروش بالابر به صنایع ساختمانی

داخل و یا درخارج ساختمان تقریباً برای هر مرحله از ساخت و ساز بالابر مناسب وجود دارد. سالها است که صنایع ساختمانی با استفاده از بالابرهای ما به ساخت و ساز مشغول می باشند.

فروش بالابر به صنایع مرتبط با تفریح و سرگرمی

بالابر های سبک و کوچک با ارتفاع دسترسی بالا جهت استفاده در استودیوهای تلویزیونی ، استودیوهای عکاسی و فیلم برداری ، سالن های آمفی تئاتر و کنسرت بسیار مناسب می باشند . با استفاده از بالابر و پلت فرم هایی که برای این منظور طراحی و ساخته شده اند همچون بالابر های دستی که بدلیل وزن کم آن مناسب سطوح شکننده و حساس می باشند طراحی و نورپردازی و سایر امور مربوط به صنعت تفریح و سرگرمی به راحتی امکان پذیر می باشد.

فروش بالابر به شرکتهای دولتی

طراحی ، ساخت ، خدمات و پشتیبانی محصولات بسیار تخصصی بالابر برای برنامه های کاربردی شرکتهای دولتی و صنایع توسط متخصصان و تیم مجرب کارشناسان ما ارائه می گردد.

فروش بالابر به انبارها و فروشگاه های بزرگ

انواع مختلفی از بالابر های الکتریکی و پلت فرم ها جهت استفاده در انبارها و فروشگاه های زنجیره ای جهت بالا بردن سرعت کار و ایمنی مورد استفاده قرار می گیرد.

بالابر ثابت و موارد استفاده از آن

بالابر ثابت انواع مختلفی دارد که شامل بالابر صنعتی ثابت، بالابر هیدرولیک ثابت، بالابر ثابت خانگی و بالابر ثابت فروشگاهی می باشد. این نوع بالابر ها بر روی یک سطح قابل اتکا فیکس شده و به صورت عمودی بالا پایین می شود.بالابر ثابت می تواند برای حمل بار ، بلند کردن خودروهای سبک و سنگین در تعمیرگاه ها ، جابجایی بار یا افراد در فروشگاه ها و انبارهای کارخانجات و صنایع مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از مولفه های اصلی برای خرید بالابر , قیمت تمام شده آن برای خرید و نصب می باشد. مشخص است که تعیین قیمت بالابر ثابت به مواردی همچون مدل بالابر ، مکانیزم آن ، نحوه کار و حتی محل قرار گرفتن آن بستگی دارد. اما بالابر ثابت دستگاهی نیست که بخواهید به فکر اجاره آن باشید. برخلاف بالابر متحرک که محل کار دستگاه بصورت معمول موقت و متغیر می باشد بالابر ثابت در جایی مورد استفاده قرار می گیرد که همیشه نیاز به جابجایی اجسام یا افراد به محل مورد نظر در ارتفاع می باشد.