پشتیبانی بالابر

سیاست پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت کندوکاوماشین مبتنی بر پیشگیری از وقوع حادثه و مشکلات فنی و ارائه راه حل های متناسب با ویژگیهای محیط کار و نیازهای مشتریان محترم می باشد. کارشناسان شرکت کندوکاوماشین با ارائه مشاوره های تکنیکی در جهت استفاده بهینه از بالابر ها بهترین راه حل ها را به شما ارائه نموده که این مشاوره ها می تواند برای تعمیر سریع دستگاه ها یا دریافت سفارش برای قطعات یدکی و یا آموزش استفاده از بالابر ها باشد. با توجه به حضور کارشناسان کارآزموده در این شرکت کلیه خدمات پشتیبانی در اسرع وقت ارائه می گردد. کارشناسان خدمات پس از فروش دوره های تعمیرات بالابر را در واحد تعمیرات کشور فرانسه و نزد مربیان رسمی هالوت فرانسه گذرانده اند و درصورت نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات یدکی در حداقل زمان ممکن نسبت به انجام کار اقدام می گردد. سیاست های پشتیبانی و خدمات پس از فروش شامل موارد زیر می باشد:

گارانتی بالابر

شرکت کندوکاوماشین (سهامی خاص) افتخار دارد تمامی محصولات خود را با یک سال گارانتی تمامی قطعات و نیز پشتیبانی 15 ساله ارائه نماید. از اینرو تیم متخصص خدمات پس از فروش این شرکت در تمامی ایام سال آماده خدمت رسانی به مشتریان گرانقدر می باشد. همچنین قراردادهای تعمیر و نگهداری این شرکت با شرایط ویژه امکان محافظت هر چه بهتر از تجهیزات بالابر را به مشتریان محترم می دهد. تیم متخصص و مسئولیت پذیر خدمات پس از فروش به همراه گارانتی یک ساله محصولات بالابر، تجربه یک ضمانت نامه بی نظیر را به شما ارائه می نماید.

قطعات یدکی

با وجود بیش از 4000 آیتم از قطعات یدکی بالابرها در انبار شرکت تمامی قطعات مورد نیاز در اسرع وقت به محل کار فرستاده می شود. تمامی قطعات دارای شماره سریال منحصر بفرد بوده و دارای ضمانت 3 ماهه از تاریخ تحویل می باشند. استفاده از این قطعات تضمین می نماید که تعمیر و نگهداری دستگاه بالابر به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد و طول عمر مفید بالابر را افزایش می دهد. استفاده از این قطعات یدکی بهترین انتخاب با توجه به قیمت ، کیفیت و در دسترس بودن آن می باشد.

معرفی دیاگ بالابرهای هالوت

این دستگاه بصورت انحصاری برای ماشین آلات هالوت طراحی گردیده کاربرد اصلی آن نمایش خطاها و وضعیت کلیه قطعات به همراه سنسورها و ولوهای آن می باشد در ضمن دارای پنج زیرمنوی کاربردی که به کمک آن می توان سرعت تمامی حرکتها من جمله بالابری ، چرخش و... را تنظیم نموده همچنین منوی مربوط به خطاها کمک می کند در کوتاهترین زمان به نقطه معیوب رسیده و ایراد را برطرف نموده.
در زیر به کلیاتی از این دستگاه دیاگ خواهیم پرداخت :
1. پارامترها ( Parameters )
2. ورودی و خروجی ها ( Input – Output )
3. وضعیت کلی دستگاه ( Diagnostic )
4. اطلاعات دستگاه ( Information )
5. خطاها ( Failures )
1.پارامترها :
با استفاده از این قسمت تکنیسن آموزش دیده می تواند سرعت تمامی حرکتهای دستگاه بعنوان مثال بوم، آرم، تورت و . . . را بنا به درخواست مشتری تغییر دهد.
2. ورودی و خروجی ها :
در این قسمت می توان وضعیت سنسورهای موجود، ولوها، میکروسوییچ ها، کلیدها را بررسی نمود و از شرایط خاموش و روشن یا قطع و وصل بودن آنها مطلع شد.
3.وضعیت لحظه ای بلوکها و مدارات برقی دستگاه :
در این منو می توان بصورت مجزا وضعیت کامل بلوکهای بالابری، چرخشی ،سبد و حرکتی را به همراه تک تک ولوهای موجود ، همچنین وضعیت کامل موتور به همراه سنسورهایش و وضعیت کامل مدار شارژر و به همراه آمپراژ و ولتاژ آن بررسی نمود.
4.اطلاعات کلی ماشین :
در این منو اطلاعاتی در مورد ماشین مانند سال ساخت، سریال نامبر آن، ورژن برنامه بکار رفته درآن و... وجود دارد .
5. خطاها :
این قسمت بسیار مهم و کاربردی می باشد زیرا بصورت واضح قطعه یا قسمت معیوب را مشخص و کمک می کند در کوتاه ترین زمان ایراد دستگاه برطرف و دستگاه تعمیر گردد.

رضايت مندى مشتريان

ارزیابی کیفیت خدمات ارائه شده در شرکت کندوکاوماشین از دیدگاه مشتریان
پژوهش حاضر با هدف ارزیابی کیفیت خدمات ارائه شده در شرکت کندوکاوماشین از دیدگاه مشتریان اجرا گردید. به این منظور از پرسشنامه استاندارد حاوی 22 سوال جهت جمع آوری اطلاعات مورد نیاز استفاده گردید و توسط 80 نفر از اپراتورهای شرکت و سازمان های خصوصی استفاده کننده از خدمات شرکت کندوکاو ماشین پاسخ داده شد. همچنین برای آزمون فرضیه ها از آزمون ویلکاسون و جهت رتبه بندی عوامل از آزمون فریدمن استفاده شد و پایایی پرسشنامه از طریق آلفای کرونباخ 0.84 مورد سنجش قرار گرفت. نتیجه پژوهش این موضوع را تایید کرد که بجز بعد همدلی بین تدارکات و انتظارات مشتریان از ابعاد پنجگانه کیفیت خدمات شرکت کندوکاو ماشین تفاوت معنی داری وجود دارد همچنین بیشترین شکاف مربوط به ابعاد عوامل ملموس و پاسخگویی و کمترین شکاف مربوط به همدلی و قابلیت اطمینان می باشد بعد تضمین و قابلیت اطمینان از نظر مشتریان دارای بیشترین اهمیت بعد پاسخگویی و همدلی دارای کمترین اهمیت می باشند. در پایان نیز بر اساس یافته های تحقیق پیشنهاداتی ارائه شد.
لینک منبع : http://www.virascience.com/thesis/author/612718