بالابر

بالابر تلسکوپی خودکششی

H 14 TX

خرید بالابر تلسکوپی

بالابر تلسکوپی H 14 TX

بالابر تلسکوپی خودکششی در صنایع ساخت کشتی ، سازه های بزرگ فلزی ، ساخت سازه ها و سازه های مرتفع ، خدمات شهری ، فرودگاه ها ، بندرگاه ها ، صنایع پترو شیمی و پالایشگاهی بکار گرفته می شود. قابلیت حرکت در ارتفاع بالابر خودکسسی تلسکوپی و دسترسی بالای آن به ارتفاع تا 43 متر به این بالابر قدرت مانور بسیار بالایی در کاربرد در صنایع بزرگ را داده است. بالابر تسلکوپی بسیار مستحکم و پایدار طراحی شده تا یک پلتفرم کار در ارتفاع قابل اعتماد در شرایط کاری بسیار سخت و متنوع باشد. سیکل بسته مدار هیدرولیک نیرو و عملکرد فوق العاده دستگاه را رقم میزند. در سیستم رانش این دستگاه از آخرین تکنولوژی پمپ پیستونی متغیر محوری و موتور پلانچر استفاده شده است. موتور محرکه دیزل بسیار قدرتمند Deutz (دویتس) که در بالابرهای تلسکوپی هالوت فرانسه بکار رفته از جمله بهترین موتورهای دیزل در دنیا می باشد. موتور دیزل قدرتمند به همراه شیرهای هیدرولیکی پر قدرت و قوی نیروی لازم برای بازوهای هیدرولیکی بالابر تلسکوپی فراهم می نماید. بالابرهای تلسکوپی هالوت قابلیت هدایت حرکت دکل های بالابر را از روی سکوی بالابر و توسط جویستیک با کارایی بسیار ساده و یا از روی شاسی دستگاه و توسط کلیدهای کنترلی تعبیه شده رو آن را توسط اپراتور دارد. از ویژگیهای دیگر بالابر تلسکوپی 14 متری شرکت کندوکاوماشین استفاده آسان ، ثبات ، عدم لرزش ، سکوی فولادی قوی ، قابلیت حرکت در شیب بالا ، سرعت بالای حرکت خود بالابر و سرعت بالای باز و یا جمع شدن دکل بالابر ، قابلیت 4wd یا چهار چرخ متحرک است. بالابر تلسکوپی هالوت مجهز به سنسور شیب و دیگر سنسورهای کنترلی برای اطمینان بیشتر به بالابر می باشد.

بالابر تلسکوپی

بالابر تلسکوپی 14 متری H14TX

بازگشت دانلود کاتالوگ
مشخصات فنی بالابر تلسکوپی
ارتفاع دسترسی بالابر
14.07m
ارتفاع سبد
12.07m
ظرفیت بالابری
230
ابعاد سبد در حالت باز
0.8 2.3m x
ارتفاع جمع شده
2.20m
دسترسی افقی
10.70m
عرض
2.30m
طول
7.60m
سرعت حرکت
6km/h
شعاع چرخش به خارج
4.50m
قابلیت عبور از شیب
50%
لاستیک
14-17.5
منبع قدرت / تغذیه
31.2kw-42.4KM
وزن بالابر
5900kg

فروش بالابر تلسکوپی

شرکت کندوکاوماشین تلاش دارد که بهترین و با کیفیت ترین بالابرهای تلسکوپی را ارائه کند تا همیشه رضایت مشتریان محترم را جلب کنند. در صورتی که نیازمند بالابر تلسکوپی هستید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

قیمت بالابر تلسکوپی

یکی از سوالات اساسی مشتریان هنگام خرید بالابر تلسکوپی این است که قیمت بالابر چقدر است؟ بالابر تلسکوپی بسته به مدل و ارتفاع دسترسی می تواند قیمت های مختلفی داشته باشد. قیمت بالابر تلسکوپی را می توانید با تماس با کارشناسان شرکت کندوکاوماشین جویا شوید.